Terug naar hoofdinhoud

Probleem achterwielen!

Vraag:

Mijn rechter achterwiel maakt na enige tijd rijden in de bocht een beetje een zeurend/knarsend geluid. Als ik het wiel verticaal met beide handen beweeg (los van de grond)  dan voel ik duidelijk speling. Een versleten wiellager? Is dit zelf te doen of toch maar even naar de garage?

Antwoord:

Achterwiellagers zijn niet zelf te vervangen, althans niet als je niet speciaal gereedschap en een pers beschikt. De steekas moet namelijk verwijderd worden (dit is wel zelf te doen), en vervolgens moet het lager van de steekas getrokken/geperst worden.Overigens wijst een knarsend geluid meer in de richting van het differentieel. Laat dit bij of door een in Alfa Romeo gespecialiseerde garage beoordelen.

Stel uw vraag

Als u een technisch probleem heeft met uw Spider, dan helpen wij u graag met advies. Stel uw vraag hieronder.  U kunt ook mailen naar voorzitter@alfaspider.com. Vragen worden doorgaans binnen 2 dagen beantwoord.

Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer

Drempelvrees

Verlichting Spider 3 en 4

Advertentie

Advertentie