Spider valt soms zo maar uit onder het rijden
Gerelateerde gesprekken
-
kofferbakdeksel: sluiting in kabelboom
0 antwoorden Geplaatst in 939 (geen brera) Spider
-
sluiting in kabelboom - vervolg
0 antwoorden Geplaatst in 939 (geen brera) Spider
-
Trekhaak Spider 939
https://trekhaakmonteren.com/keuring-trekhaak/
4 antwoorden Geplaatst in 939 (geen brera) Spider
Wout en Pascale Duinkerken
Gesprek gestart door Wout en Pascale Duinkerken op woensdag, 14 augustus 2024 14:39
Komen net terug van vakantie . Spider 3000 km zonder een krimpt geven maar nu in Duitsland de laatste 300 km 3 keer uitgevallen zo onder het rijden. Na een kwartier start hij weer en gaan we weer tot het weer gebeurt. Gaat om een spider 2.0 1.6 v van 1996. Storingslampje blijft ook niet branden als hij uiteindelijk start.
Iemand een idee? Wil hem volgende week zo bij zo laten uitlezen.
Antwoorden
Koos Smit & Marianne Hoogerwerf
Krukas sensor kapot, heeft op een gegeven moment iedere TS mee te maken, kost een paar tientjes en is redelijk zelf te vervangen, even de uitlaat...Krukas sensor kapot, heeft op een gegeven moment iedere TS mee te maken, kost een paar tientjes en is redelijk zelf te vervangen, even de uitlaat opzij duwen met een spanband vastzetten, sensor zit een beetje verstopt maar als je het draadje volgt komt het goed ?
[ toon meer ]
donderdag, 15 augustus 2024 18:21


Wout en Pascale Duinkerken
Bedankt voor reactie. Denk ook dat dat het euvel is hij doet nu helemaal niet meer en de toerenteller komt ook niet meer omhoog bij starten.
donderdag, 15 augustus 2024 19:42


